;
 • Tarihçe

  1987'den beri, Dlubal Software yapısal analiz ve tasarım için sürekli olarak kullanıcı dostu ve güçlü programlar geliştirdi ve optimize etti. 9 yerde 200'den fazla çalışanı ile sürekli yazılım desteği sağlayan Dlubal Software, dünya çapında 45.000'den fazla memnun kullanıcı kazanmıştır.

 • Vizyonumuz

  Yapısal analiz yazılımımızın kullanıcı dostu olması ve etkinliği ile müşterilerimiz için profesyonel teknik destek, Dlubal Software şirket felsefesinin temel direkleridir.

 • Neden Dlubal Yazılımları?

  There are many convincing arguments in favour of Dlubal Software. Find a small selection on this page.

 • Ürün Karşılaştırma

  Dlubal Software programs include a wide range of useful features that may be missing in similar structural analysis programs. Some of them are listed here. Therefore, RFEM and RSTAB are not only a good alternative to other structural analysis software such as SAP 2000, STAAD Pro, RISA, Robot Structural Analysis, SCIA Engineer, SOFiSTiK etc., but they are often the first choice for structural engineers.

 • Kalite Politikamız

  Ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin ölçütü, müşteri hizmetlerimiz, teknik destek, eğitim kursları ile müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın memnuniyetinin yanı sıra yazılımımızla olan kullanıcı memnuniyetidir.