;
 • Dlubal Forum

  Dlubal Software'in yapısal analiz programlarıyla çalışan tüm mühendisler için topluluk. Burada sayısız ipucu bulun, deneyimlerinizi paylaşın, teknik sorular sorun ve cevapları bulun. Dlubal Software düzenli olarak RFEM veya RSTAB ile tasarlanmış ipuçları ve püf noktaları, teknik makaleler, videolar, müşteri projeleri yayınlar.

 • Youtube

  YouTube, Amerikan şirketi Google Inc.'in bir video portalıdır. Kullanıcılar video klipleri ücretsiz olarak izleyebilir, derecelendirebilir ve yükleyebilir. Dlubal Software, YouTube'a yüklenen yapısal mühendislik yazılımı hakkında çeşitli öğretim videoları ile kısa videolar ve web seminerleri sunar.

 • Facebook

  Facebook, Amerikan Facebook şirketi tarafından işletilen bir sosyal ağdır. Dlubal Software düzenli olarak ipuçları ve püf noktaları, teknik makaleler, videolar, etkinlik tarihleri, RFEM veya RSTAB ile tasarlanmış müşteri projeleri vb. Yayınlar.

 • Twitter

  Twitter kısa mesajların dağıtımı için dijital gerçek zamanlı bir uygulamadır. Twitter üzerinden iletişim "Tweetler" olarak adlandırılır. Bunlar kayıtlı kullanıcılar tarafından yazılan kısa kısa mesajlardır. Dlubal Software düzenli olarak RFEM veya RSTAB ile tasarlanmış ipuçları ve püf noktaları, teknik makaleler, videolar, müşteri projeleri yayınlar.

 • LinkedIn

  LinkedIn, mevcut iş bağlantılarını sürdürmek ve yeni iş bağlantıları kurmak için kullanılan bir sosyal ağdır. 200'den fazla ülkede 300 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısıyla, şu anda bu türden en büyük dünya çapında platformdur. Dlubal Software düzenli olarak RFEM veya RSTAB ile tasarlanmış ipuçları ve püf noktaları, teknik makaleler, videolar, müşteri projeleri yayınlar.

 • Xing

  Xing, özellikle Almanca konuşan kullanıcılar arasında popüler olan ve iş bağlantılarınızı yönetebileceğiniz ve yenilerini bulabileceğiniz bir sosyal ağdır. Dlubal Software düzenli olarak RFEM veya RSTAB ile tasarlanmış ipuçları ve püf noktaları, teknik makaleler, videolar, müşteri projeleri yayınlar.

 • Pinterest

  Pinterest, sanal panolardaki açıklamalar da dahil olmak üzere resim koleksiyonlarınızı sabitleyebileceğiniz bir sosyal ağdır. Diğer kullanıcılar resminizi paylaşabilir ve yorumlarını ona koyabilir. Dlubal Software düzenli olarak ipuçları ve püf noktaları, teknik makaleler, RFEM veya RSTAB ile tasarlanmış müşteri projeleri vb.

 • Instagram

  Instagram, çevrimiçi bir fotoğraf ve video paylaşım sosyal ağ hizmetidir. Dlubal Software düzenli olarak RFEM ve RSTAB modellerinin, videolarının vb. Resimlerini yayınlar.